2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Jelenia Góra
  6. E-commerce (handel internetowy) - Zabobrze
Dodane Dzisiaj o 11:17

Specjalista ds Sprzedaży Internetowej

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy największym sklepem rowerowym w Jeleniej Górze. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds Sprzedaży Internetowej

Zakres obowiązków:

  • obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne;

  • wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej;

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego;

  • doradztwo telefoniczne/mailowe w oparciu o znajomość asortymentu;

  • realizowanie zamówień i przygotowywanie produktów do wysyłki oraz monitorowanie przesyłek.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży internetowej oraz wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;

  • komunikatywność;

  • biegła obsługa komputera, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość programów do obróbki zdjęć;

  • znajomość branży rowerowej - mile widziana;

  • nastawienie na najwyższe standardy w obsłudze i podejściu do klienta.

To oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie;

  • po okresie próbnym praca na pełny etat (umowa o pracę);

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia branżowe;

  • zniżki pracownicze na zakupy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 918884772