2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Instytucjonalnej

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Zibi S.A. posiada 30-letnią tradycję na polskim rynku. Jesteśmy wyłącznym polskim przedstawicielem producenta najsłynniejszych fortepianów i pianin na świecie - Steinway & Sons.

Dołącz do naszego zespołu, aby zostać członkiem wielkiej rodziny Steinwaya!

Miejsce pracy: Północna Polska

Zakres obsługiwanych miast: Białystok, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Koszalin, Warszawa

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będą należały następujące obowiązki:

  • pozyskiwanie i umacnianie relacji z klientami instytucjonalnymi (Szkoły Muzyczne, Akademie, Filharmonie);

  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów;

  • realizacja założonych planów sprzedażowych;

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez udział w wydarzeniach kulturalnych oraz promocyjnych;

  • przygotowywanie i branie udziału w postępowaniach Prawa Zamówień Publicznych;

  • czynny udział w rozwoju sekcji sprzedaży;

  • zakres obsługiwanych miast :Białystok, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Koszalin i Warszawa.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • lubi pracę z ludźmi;

  • entuzjastycznie podchodzi do życia;

  • posiada doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nienaganną prezencję;

  • jest samodzielna i posiada zdolność organizacji pracy własnej;

  • jest gotowa do częstych wyjazdów służbowych;

  • nastawiona jest na samorozwój i ciągłą chęć doskonalenia;

  • posiada pasję do instrumentów klawiszowych (mile widziani absolwenci szkół i studiów muzycznych);

  • ma minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziana sprzedaż przez PZP);

  • zna język angielski na poziomie minimum B1;

  • posiada prawo jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie z branży muzycznej o ugruntowanej pozycji na rynku (17 salonów Riff w całej Polsce);

  • stabilne warunki zatrudnienia - w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się najlepszą renomą na całym świecie;

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe;

  • obcowanie z autorytetami z branży muzycznej;

  • udział w wydarzeniach artystycznych i spotkaniach biznesowych;

  • przyjazną atmosferę pracy w środowisku muzycznym,;

  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe i społeczne.

  • niezbędne narzędzia do pracy ( w tym auto służbowe)

Pakiet świadczeń:

  • możliwość dołączenia do programu Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach;

  • opieka medyczna MEDICOVER - w pełni refundowana;

  • zniżki na asortyment Grupy Zibi - instrumenty muzyczne, zegarki, dobra luksusowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 915404918