2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stęszew
Dodane Dzisiaj o 14:00

Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju biznesu

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Naszym klientem jest firma produkcyjno - handlowa z kapitałem międzynarodowym, która poszukuje aktualnie do swojego zespołu osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju biznesu.

Codzienne obowiązki będą obejmować wsparcie działu sprzedaży poprzez pozyskiwanie oraz obsługę nowych klientów, za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych. Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów oraz wizerunek organizacji.

Firma, do której zaaplikujesz kieruje się wartościami takimi jak innowacyjność, dokładność i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Tworzy kulturę, która promuje długotrwałe relacje, zarówno z klientami, jak i pracownikami. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie przyczyniać się do sukcesu firmy, to jesteś we właściwym miejscu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie,

  • dofinansowania socjalne w tym do ubezpieczenia zdrowotnego wykraczającego poza ubezpieczenie grupowe,

  • atrakcyjny system premiowy za wyniki,

  • szkolenia produktowe i stanowiskowe przy zatrudnieniu,

  • możliwość rozwoju (przejrzysta tabela awansów i podwyżek),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w rozwojowej firmie norweskiej, w której szczególną dbałość przykłada się do pracownika,

  • pracę w przyjaznym zespole.

Obowiązki na stanowisku:

  • wsparcie zespołu sprzedaży poprzez aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi kontaktu w celu promowania oferty handlowej- prospecting, leady marketingowe,

  • rozwijanie długotrwałych relacji handlowych poprzez regularny kontakt i zrozumienie potrzeb klientów,

  • akcje produktowe - aktywny udział w kampaniach marketingowych oferowanych produktów,

  • sporządzanie ofert handlowych i nadzorowanie realizacji zamówień,

  • kompleksowa obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy w zakresie zamówień, reklamacji, płatności oraz udzielania informacji o oferowanych produktach,

  • zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność za ich realizację,

  • cross selling,

  • przygotowywanie zleceń dla produkcji,

  • koordynacja tras wyjazdowych handlowców wraz z organizacją spotkań biznesowych,

  • windykacja.

Wymagania:

  • pozytywna i pełna energii do działania postawa,

  • nastawienie na rozwój,

  • komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz terminowość ich wykonywania,

  • motywacja do pracy z klientami,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • umiejętność pracy w zespole,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 912967554