2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białostoczek
Dodane 01 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i reklamacji

Wynagrodzenie

4 242 - 7 380 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent nowoczesnych łóżek tapicerowanych marki NEW DESIGN poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i reklamacji

Zakres obowiązków:

-kompleksowa obsługa klienta (doradztwo, sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa),

-rozwijanie sprzedaży asortymentu salonu,

-udział w kreowaniu wizerunku salonu firmowego New Design,

-obsługa kasy fiskalnej,

-dbanie o ekspozycję towarów w salonie,

-rejestrowanie i rozwiązywanie problemów reklamacyjnych naszych klientów z Polski,

-organizowanie reklamacji i dostaw towaru do klientów.

Wymagania:

-wysoka kultura osobista i dobra prezencja,

-zaangażowanie i przejawianie inicjatywy w miejscu pracy,

-skrupulatność i terminowość realizowanych zadań,

-chęć do nauki i rozwoju oraz umiejętność przyjmowania informacji zwrotnej,

-znajomość pakietu MS Office,

-umiejętność pracy w grupie,

-bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

-mile widziane doświadczenie w branży meblowej/wyposażenia wnętrz.

Oferta obejmuje: -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii, rabat pracowniczy na produkty naszego asortymentu, możliwość zdobycia doświadczenia. CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesyłać na adres mailowy.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 908850616