2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Fabryczna
MEDIPE
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Poznaj oczekiwania Opiekunki i Klienta z dostępnych źródeł - wiemy, że przygotowanie się do rozmowy do podstawa :)

  • Chwyć za telefon i przedstaw Opiekunce wybraną ofertę pracy w Niemczech – stawiamy na jasne warunki zatrudnienia i dobrze sformułowany zakres obowiązków. Wiadomo, każdy chce wiedzieć, na jakich warunkach będzie pracował. :)

  • Tak samo wewnątrz, jak i na zewnątrz, stawiamy na relacje – w Twoich rękach będzie dbanie o codzienny kontakt z Kandydatkami oraz współpracującymi z nami Opiekunkami.

  • Wprowadzaj i aktualizuj dane, które uzyskujesz w trakcie rozmów telefonicznych – mamy własny system CRM, którego nauczysz się podczas onboardingu.

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami – nie musisz być człowiekiem od wszystkiego. Masz wsparcie innych działów. Stawiamy na współpracę i wzajemne uzupełnianie się – razem łatwiej!

  • Rozwijaj się w obszarze rekrutacji personelu opiekuńczego - jeśli tylko chcesz to możesz :)

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w branży sprzedażowej, call center lub rekrutacyjnej– niektórzy mówią, że milczenie jest złotem… to nie u nas! Gadatliwość i otwartość to duży plus.

  • Zarażasz uśmiechem również w trakcie rozmowy telefonicznej – lubisz ludzi, a praca z nimi to dla Ciebie przyjemność. Jeżeli posiadasz umiejętność dostosowania się do rozmówcy i aktywnego słuchania jesteś kandydatem/tką, którego/której szukamy!

  • Organizacja i wielozadaniowość – jeżeli opanowałeś/aś umiejętność koordynowania kilku czynności jednocześnie, jesteś sumienny/a i dobrze zorganizowany/a, to praca dla Ciebie.

  • Sprawna obsługa komputera i poruszanie się w środowisku Microsoft Office nie sprawia Ci trudności.

  • Elastyczność i samozarządzanie są Ci bliskie – nie jest to praca, w której dzień toczy się według ściśle wyznaczonego harmonogramu. To działanie z ludźmi, tu często nie jesteś w stanie przewidzieć do końca, co wydarzy się danego dnia. Jeśli lubisz, kiedy coś się dzieje i potrafisz się zorganizować, świetnie!

Mile widziane

  • Znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • Medipe nie jest miejscem, w którym będziesz się nudził/a. Praca ta wymaga myślenia kilka kroków do przodu!

  • Znajdziesz tu nie tylko pomocnych współpracowników, ale też przyjaciół, niezbędne wsparcie i środowisko fair play,

  • Pełen etat i zatrudnienie w oparciu o umowę, którą jest dla Ciebie dogodna,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Onboarding, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy i wprowadzimy w organizację,

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia – działamy na rynku już ponad 10 lat,

  • Realny wpływ – prowadzimy wiele wewnętrznych projektów, które mają na celu sprawić, by MEDIPE było czymś więcej niż miejscem pracy; każdy może zgłosić się do uczestniczenia w nich, a także wyjść z inicjatywą własnego projektu!

  • Codzienną pyszną kawę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 903843304