2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Brzozów
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds, sprzedaży i obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzozów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Iwoniczanka specjalizuje się w bezpośredniej dystrybucji wody źródlanej, która od ponad dwóch dekad cieszy się zaufaniem klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy jednym z wiodących producentów wody źródlanej w szklanych, zwrotnych butelkach w Polsce. Poznaj nas bliżej na iwoniczanka.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Co obejmuje zakres obowiązków?

• Aktywna sprzedaż produktów Iwoniczanki (telefoniczna, mailowa)

• Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów

• Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja produktów/usług w kontaktach z klientami

• Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta, zgodnych z polityką firmy

• Współtworzenie strategii sprzedażowych i realizacja wyznaczonych celów

• Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów i zadań.

Oferujemy:

• Wsparcie i szkolenie ze strony doświadczonego zespołu

• Atmosferę otwartości i współpracy w miejscu pracy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z podstawy oraz premii uzależnionej od zaangażowania

• Pakiet prywatnej opieki medycznej

• Spotkania integracyjne

• Brak sztywnego dress code'u - stawiamy na swobodę w biurze :)

Aplikuj, jeśli:

• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C oraz obsłudze klienta (w tym telefonicznej)

• Jesteś komunikatywny i potrafisz budować trwałe relacje z klientami.

• Posiadasz umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz pracy w zespole

• Jesteś nastawiony na realizację zadań i osiąganie celów sprzedażowych

• Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Brzozów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Brzozów
ID: 911862713