2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Koźmin Wielkopolski
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Arpak sp. z o.o. zajmująca się głównie produkcją kołderek do bombonierek prowadzi obecnie rekrutację do działu Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Koźmin Wielkopolski

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych,
  • samodzielność, otwartość i dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,

Główne zadania:

  • bieżąca obsługa zamówień,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i zapytań ofertowych.
  • doradztwo w zakresie oferowanych opakowań w oparciu o potrzeby klienta,
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami,
  • praca w biurze.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 751173957