2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Starachowice
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ze Starachowic zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta na rynek zagraniczny

Nastawiamy się na współpracę długoterminową. Nie szukamy pracowników sezonowych. Poszukujemy osób, które są ambitne, chcą się angażować i rozwijać zawodowo. Wynagradzamy to uczciwym i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta na rynek zagraniczny

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie nastawionej na rozwój,

  • wsparcie merytoryczne i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

  • prowizje od sprzedaży

  • narzędzia pracy takie jak laptop i telefon

  • swobodną atmosferę w pracy

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć zarówno aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, jak i bieżąca obsługa klientów biznesowych.

Będziesz odpowiadać za tworzenie dobrych relacji z klientem, nawiązywanie długoterminowych kontaktów, przygotowywać oferty handlowe, współpracować z dostawcami i rzecz jasna – obsługiwać Klientów: mailowo, telefonicznie i w siedzibie naszej firmy (w Starachowicach) lub zdalnie.

Jesteśmy nastawieni na stały rozwój i chcemy, żeby osoba na tym stanowisku nam w tym pomagała.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość jęz. polskiego i angielskiego w stopniu bardzo dobrym (znajomość j. niemieckiego mile widziana)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prosimy o wysyłanie CV (w formacie PDF) przez OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 709560363