2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Nocowanie.pl
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 5.000-8.000 zł brutto, to kwota wypłacana przy realizacji miesięcznych celów;

  • Pracę w doświadczonym, zaangażowanym i nastawionym na cel zespole;

  • Gwarantowaną bazę kontaktów;

  • Umowę o pracę;

  • System prowizyjny, realne targety;

  • Możliwość rozwoju, wymiany wiedzy i udziału w projektach angażujących specjalistów z różnych Spółek w ramach Grupy Wirtualna Polska;

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Lublinie (zajmujemy 9. piętro CZ Office A) – w pakiecie dostajesz super widok z okna, pyszną kawę i dobre towarzystwo;

  • Kartę medyczną, ubezpieczenie grupowe, owocowe dni, integracje;

  • Szczerość, otwartość, poczucie humoru:)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, 10:00-18:00, w wysokim sezonie również w weekendy.

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż usług oraz kontakt z obiektami noclegowymi - w większości połączenia wychodzące;

  • Rozpoznawanie potrzeb klienta, doradztwo w doborze usług;

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami.

  • Rozwijanie współpracy z nowymi klientami;

  • Realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania

  • Nastawienie na cel, skuteczność w działaniu;

  • Zdolności handlowe, negocjacyjne i komunikacyjne;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji;

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918026146