2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Ożarów Mazowiecki
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia gastronomiczna mieszcząca się w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Józefa Hallera - poszukuje pracowitej osoby na stanowisko biurowe.

Zakres obowiązków:

  • fakturowanie i prowadzenie prac administracyjnych związanych z dokumentacją dotyczącą procesu sprzedażowego,

  • obsługa klienta (przyjmowanie zamówień),

  • inne prace biurowe

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność,

  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

  • znajomość obsługi programu Sage Symfonia 2.0

Mile widziana:

  • znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę

  • praca w stałych godzinach poniedziałku do piątku (7:00-15:00)

  • po roku pracy prywatną opiekę zdrowotną w pełni opłacaną przez pracodawcę

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 917988104