2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Piasek
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Lokalizacja

Piasek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Hotel Styl 70*** w Piasku koło Pszczyny

poszukuje do współpracy osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług hotelowych i gastronomicznych.

Aplikuj na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Piasek/k. Pszczyny.

Do naszego zespołu poszukujemy  osoby, która posiada doświadczenie w sprzedaży usług – mile widziane doświadczenie w obszarze konferencji, bankietów i eventów.

CO OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, cały etat.

-atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 50 letnia historią,

- transparentne warunki wynagrodzenia

- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,

- przyjazną atmosferę w pracy - zależy nam na tym, żeby każdy czuł się u nas dobrze!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży w sektorze korporacyjnym oraz indywidualnym

-budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z klientami – gośćmi Hotelu.

-dbałość o dobry wizerunek Hotelu

-prowadzenie bieżących ustaleń z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zlecenia

-koordynowanie działań związanych z organizacją, przygotowaniem oraz przebiegiem eventów

-rozliczanie finansowe spotkań, konferencji, szkoleń

-współpraca z poszczególnymi działami Hotelu w celu prawidłowej realizacji wydarzenia

-sporządzanie raportów

NASZE WYMAGANIA:

-doświadczenie w sprzedaży usług – doświadczanie w sprzedaży w branży hotelarsko- gastronomicznej będzie ogromnym atutem

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-umiejętność rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji

-samodzielność i odpowiedzialność

-bardzo dobra organizacja pracy własnej

-łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność ich podtrzymywania.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kania Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Lokalizacja

Piasek,

Śląskie

Śląskie, Piasek
ID: 913701981