2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Brzozów
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Lokalizacja

Brzozów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Kreowanie strategii i planu sprzedażowo – marketingowego,

  • Pozyskiwanie i rozwój bazy Klientów,

  • Wsparcie rozwoju projektów w zakresie wypracowania produktu,

  • Wdrażanie i monitoring działań marketingowych,

  • Odpowiedzialność za budżet sprzedażowo – marketingowy,

  • Realizacja działań z obszaru marketingu online,

  • Współpraca z zespołem w zakresie optymalizacji strony www w celu intensyfikacji rezultatów sprzedażowych,

  • Bieżąca analiza rynku i działań konkurencji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży i marketingu,

  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta,

  • Rozwinięte zdolności prosprzedażowe, nastawienie na realizację i przekraczanie wyników,

  • Umiejętność budowania relacji z klientem,

  • Inicjatywa i dynamika w działaniu

  • Otwartość i wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • Otwartość na nowe technologie,znajomość branży informatycznej.

  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w firmie o ustalonej pozycji rynkowej, udział w tworzeniu i rozwoju projektów sprzedażowo-marketingowych

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • odpowiednie narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, wejściówki na lokalny basen).

  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia

Lokalizacja

Brzozów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Brzozów
ID: 918265804