2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej | Suder&Suder Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Miejsce pracy: Modlnica k/Krakowa - Centrala Firmy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży,

  • Rozwój sprzedaży w kanale hurtowym,

  • Ścisła współpraca z działami analiz i zakupów,

  • Przygotowywanie ofert towarowych,

  • Tworzenie i utrzymanie dobrych relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • Ustalanie warunków handlowych,

  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dogodną formę współpracy),

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu,

  • Ciekawą pracę w młodym zespole,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • System kafeteryjny MyBenefit, kartę MultiSport,

  • Ubezpieczenie grupowe.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w handlu częściami do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów oraz samochodów dostawczych,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami,

  • Praktycznej umiejętności obsługi komputera,

  • Zaangażowania i inicjatywy,

  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy,

  • Rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane zainteresowanie motoryzacją.

Aplikacje zawierające CV prosimy składać poprzez portal OLX lub przez naszą oficjalną stronę www.suder.eu – zakładka KARIERA.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki SUDER & SUDER sp. z o.o. ul. Częstochowska 6, 32-085 Modlnica, KRS 0000029557, NIP 676-17-05-562, REGON: 351157103 i SUDER plus sp. z o.o. ul. Płk. Dąbka 13, 30-832 Kraków, KRS 0000197557, NIP 923-13-90-224, REGON 970636043, które przetwarzają je dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 a w części, w której przekazane dane przekraczają zakres zapytania na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) . Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. W razie naruszenia prawa przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych rodo[at]suder.eu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 846242688