2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Nowe Miasto
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej (B2B)

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień hurtowych oraz nadzór nad systemem B2B (Polska i zagranica),

  • współpraca z sieciami sprzedaży, dealerami, sklepami internetowymi w tym również 2 razy w miesiącu wyjazdy do tych klientów,

  • przyjmowanie, realizowanie i opieka nad zamówieniami klientów,

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sieci dystrybucji,

  • realizowanie celów sprzedażowych,

  • organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami transportowymi),

  • kompletowanie dokumentów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką,

  • prawo jazdy,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu, oraz łatwość poruszenia się w nowych technologiach,

  • samodyscyplina oraz sumienność,

Oferujemy:

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy,

  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju w ciekawej branży,

  • praca na umowę o prace lub kontrakt

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 747572956