2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. sprzedaży / home office

Wynagrodzenie

3 500 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Doradca ds. sprzedaży usług finansowych/prawnych

3 500–17 000 zł netto (+ VAT) / mies.

* Katowice/Chorzów/praca zdalna

Katowice, śląskie

* ważna jeszcze ponad miesiąc

do: 30.06.2024

kontrakt b2b lub umowa o dzieło/umowa zlecenie

* pełny etat

* specjalista (mid / regular), starszy specjalista (senior)

* praca mobilna/hybrydowa

* praca od zaraz

* szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

* sprzedaż usług finansowych na terenie całej Polski

* umawianie spotkań bezpośrednie u klienta – gdzie jadą nasi mobilni konsultanci

* telefoniczne prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie w wyborze właściwej

usługi dopasowanej do potrzeb klienta

* pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów

* budowanie trwałych relacji z klientami

* kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

* chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń 53*******01

Nasze wymagania

* doświadczenie w sprzedaży/handlu – warunek konieczny

* umiejętność zaciekawienia klienta rozmową telefoniczną i przekonania do

krótkiego spotkania - wysokie umiejętności interpersonalne

* samodzielność myślenia i działania – sam ustalasz priorytety, określasz metody

działania, oraz planujesz swój grafik pracy

* znajomość branży finansowej lub doświadczenie w sprzedaży usług finansowych/

prawnych jest mile widziana

To oferujemy

* wynagrodzenie podstawowe + system premiowy nastawiony na długoterminową

współpracę,

* skrypt rozmowy, materiały reklamowe i promocyjne,

* baza kilku tysięcy potencjalnych klientów,

* perspektywiczna branża finansowa/prawna, która przeżywa swój rozkwit w świecie

szybko zmieniających się i trudnych do zrozumienia przepisów,

* warsztaty doszkalające w Centrali w Chorzowie (lub online), gdzie wymieniasz się

pomysłami sprzedażowymi, powiększasz swoją wiedzę, co przekłada się na wyniki

sprzedażowe,

* współpraca B2B w systemie home office,

* gwarantowane szkolenie wstępne – nie musisz mieć doświadczenia branżowego,

Benefity

* elastyczny czas pracy

* spotkania rozwojowe

* konkursy sprzedażowe

Firma starannie dobiera współpracowników do swego grona, a nowozatrudnionym udziela

szerokiego wsparcia w osiąganiu celów sprzedażowych. Nasi współpracownicy to osoby

samodzielne, które same dobierają najlepsze metody prowadzące do celu. Oferujemy

elastyczność w działaniu i organizacji czasu pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie

ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego

przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 894075592