2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sokołów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży / handlowiec Sokołów k. Janek

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Warpol.Info Sp. z o.o. mieszcząca się w Sokołowie k. Janek, z ugruntowaną pozycją na polskim rynku branży IT, poszukuje pracownika do działu Handlowego na stanowisko

Specjalisty ds. sprzedaży

Zadania:

  • sprzedaż innowacyjnych rozwiązań IT,

  • analiza i dobór odpowiednich produktów i usług do potrzeb Klienta,

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowo pozyskanymi oraz obecnymi Klientami Spółki,

  • współtworzenie rozwiązań biznesowych zgodnie z trendami rynkowymi,

  • realizacja założonych budżetów sprzedaży,

  • przygotowanie ofert handlowych i prezentacji dla klientów,

  • sporządzanie kosztorysów oraz wewnętrznej oceny projektów,

  • dbanie o obsługę posprzedażową nastawioną na tworzenie długofalowych relacji z klientami,

  • raportowanie działań handlowych zgodnie ze standardami firmy,

  • podejmowanie inicjatyw wewnątrz-organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych.

Profil kandydata:

  • znajomość języka angielskiego

  • dobre rozumienie procesu sprzedaży w branży IT,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i pozyskiwaniu kontaktów na projekty informatyczne,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • praca na pełen etat,

  • umowa o pracę lub B2B,

  • jasny system wynagradzania z systemem premiowym,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy,

  • szeroki program szkoleń technicznych, handlowych,

  • możliwość wyjazdów zagranicznych,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach.

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 899590503