2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Przymorze Wielkie
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w salonie sprzedaży: stacjonarnie, email, telefon

  • Sprzedaż wyrobów z kamienia naturalnego i płytek ceramicznych, wszystkiego Cię nauczymy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków handlowych

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji

  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie im odpowiednich rozwiązań

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Pielęgnowanie relacji z obecnymi klientami oraz dbanie o ich satysfakcję

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Motywacja i nastawienie na realizację celów

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Pozytywne podejście do wyzwań i elastyczności w działaniu

  • Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klienta

  • Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych / płytek ceramicznych

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole

  • pełne szkolenie

  • wsparcie na całym etapie sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

  • dofinansowanie do karty sportowej Medicover

  • przejrzysty system premiowania

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w swojej branży

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 909688041