2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Czyżyny
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży Hala Centralna Kraków Bowling & Food

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków, Czyżyny

Poszukujemy pełnej energii osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w Hali Centralnej Kraków. Praca w młodym i dynamicznym zespole o charakterze weekendowym z możliwością rozszerzenia etatu w tygodniu. Dołącz do Nas !

Zakres obowiązków:

• telefoniczna, mailowa i stacjonarna obsługa klientów

• zarzadzanie systemem rezerwacji, przygotowywanie umów

• informowanie klientów o aktualnych ofertach

• pomoc w koordynacji większych rezerwacji

• przygotowywanie dokumentów dla księgowości

Wymagania:

• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

• wysoka kultura osobista

• sumienność i odpowiedzialność za swoje działania

• znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

• mile widziane doświadczenie w branży handlowej i gastronomicznej

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• umowę o prace/zlecenie

• premię sprzedażową

• posiłki pracownicze, zniżki na kręgle/bilard, opieka medyczna

Zapraszamy, dołącz do Nas !

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 902925627