2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pomlewo
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds Sprzedaży grupowej w Hotelu 25 km od Gdańska

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pomlewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Hotel Kozi Gród poszukuje sprzedawcy MICE B2B

Wymagania:

· Punktualność, sumienność, odpowiedzialność,

· Umiejętność nawiązywania relacji z klientem

· Zaangażowanie i pozytywne nastawienie.

· Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

· Elastyczne podejście do czasu pracy

Obowiązki:

· Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

· Utrzymanie prawidłowego przepływu informacji miedzy działami Hotelu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w miłym i zgranym zespole

  • Premie w postaci prowizji od sprzedaży

Lokalizacja

Pomlewo,

Pomorskie

Pomorskie, Pomlewo
ID: 821433268