2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kąty
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - firma kamieniarska zatrudni

Lokalizacja

Kąty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma kamieniarska zatrudni pracownika na stanowisko specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta

  • sprzedaż wyrobów kamiennych tj. blaty, parapety, schody i tarasy

  • przygotowywanie ofert

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • wsparcie administracyjne biura

  • obsługa posprzedażowa

  • dbanie o atrakcyjny wygląd ekspozycji

Do naszego zespołu poszukujemy osób spełniających poniższe warunki:

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, Excel) oraz poczty elektronicznej

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • sumienność, uczciwość i otwartość na nowe wyzwania

  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania relacji

  • atutem będzie doświadczenie w branży wykończenia wnętrz lub zainteresowanie tematyką wystroju wnętrz

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników sprzedażowych

Praca w siedzibie firmy w miejscowości Kąty.

Lokalizacja

Kąty,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kąty
ID: 915558119