2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży - fandy.me, Warszawa

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Cześć! Jesteśmy fandy.me, innowacyjnym startupem, który integruje działania charytatywne z procesami biznesowymi. Poszukujemy zmotywowanej osoby ze znajomością języka polskiego, gotowej dołączyć do naszego zespołu sprzedaży w Warszawie. Twoja rola będzie kluczowa w rozbudowie naszej sieci charytatywnej, co znacząco wpłynie na sposób współpracy między biznesami a organizacjami charytatywnymi.

Twoje zadania:

  • Outreach: Kontakt telefoniczny i odwiedziny u organizacji charytatywnych, aby przedstawić im, jak fandy.me może wspierać ich działania fundraisingowe.

  • Prowadzenie Ewidencji: Dokładne prowadzenie rejestrów leadów i działań sprzedażowych, zapewniając śledzenie wszystkich interakcji i ich kontynuację.

  • Komunikacja: Szeroka komunikacja z różnymi interesariuszami, w tym menedżerami organizacji charytatywnych, wolontariuszami i partnerami, aby zrozumieć ich potrzeby i jak fandy.me może je zaspokoić.

  • Demonstracja Produktu: Wyjaśnianie działania naszego produktu i przekonywanie organizacji charytatywnych do wypróbowania go jako środka do zwiększania ich możliwości fundraisingowych.

Szukamy kogoś, kto:

  • Ma doświadczenie w cold callingu i sprzedaży, z udokumentowanymi sukcesami.

  • Posiada silne umiejętności komunikacyjne i potrafi nawiązywać kontakty z szerokim spektrum osób.

  • Jest zdolny do samodzielnej pracy, z motywacją do budowania sektora od podstaw.

  • Ma pasję do tworzenia zmian, rozumiejąc wartość integracji działań charytatywnych z procesami biznesowymi.

Oferujemy:

  • 6-godzinny dzień pracy, zapewniający równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Wynagrodzenie 400 PLN za każdą pozyskaną organizację charytatywną, odzwierciedlające bezpośredni wpływ Twoich działań.

  • Stała stawka 35 PLN/h, gwarantująca stabilność finansową.

  • Po pozyskaniu 30 organizacji charytatywnych możliwość zatrudnienia asystenta i budowy własnego działu, co będzie świadczyć o Twoim rozwoju i wkładzie w misję fandy.me.

Dlaczego fandy.me?

Dołącz do nas, aby być na czele transformacji sposobu, w jaki organizacje charytatywne prowadzą fundraising i integrują się z biznesem. W fandy.me nie jesteś tylko częścią zespołu; jesteś częścią ruchu na rzecz tworzenia wpływowych, trwałych zmian poprzez innowacyjne rozwiązania biznesowe.

Rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzane w języku angielskim, ale w naszym zespole jest już native speaker języka polskiego, który może Cię wspierać na tym stanowisku.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 902864930