2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży energii elektrycznej

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Szukamy do Naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży - Handlowca

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż energii elektrycznej dla Klientów biznesowych

  • Budowanie portfela Klientów oraz dbanie o relacje

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

  • Spotkania z Klientami

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • Doświadczenie w sprzedaży - Znajomość technik sprzedażowych

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów - realizacja progów sprzedażowych

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

Co nas wyróżnia?

- Szanujemy czas i energię (nie tylko elektryczną) - nie oczekujemy od Ciebie określonych godzin na słuchawce czy w terenie - Liczy się efekt na koniec miesiąca

- Przejrzystość i pewność rozliczeń - pracujemy w wysokim modelu prowizyjnym, który zapewnia Ci stabilność finansową

-Doświadczony zespół - jeśli chcesz się nauczyć czegoś nowego lub poszerzyć swoje kompetencje będziemy doskonałym wyborem

-Potencjał rozwoju - Get power to nie tylko sprzedaż energii elektrycznej, to dużo pobocznych produktów, które pozwolą Ci zwiększać Twoje zarobki i ciągle się rozwijać

-Wsparcie BackOffice w pierwszych miesiącach sprzedaży

-Biuro z widokiem na zielone Powiśle, 2 min. od stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

GetPower - Dynamicznie rozwijająca się firma w branży energii elektrycznej poszukuje ludzi pełnych energii i zmobilizowanych do działania na stanowiska Przedstawicieli Handlowych z możliwością osiągania wysokich prowizji.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie przedsiębiorstwa.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 913747941