2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Erizo
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży - Elastyczny czas pracy - Ciepła baza

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i pewną siebie, ukierunkowaną na rozwój i wysokie zarobki. Szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwinąć, a jednocześnie będzie Twoją pasją to ta oferta jest dla Ciebie. Mile widziani studenci. Doświadczenie w branży nie jest wymagane.

Stanowisko: Przedstawiciel ds. sprzedaży w branży marketingu internetowego

Co możemy Ci zaoferować:

• Elastyczny czas pracy - od 5/8 do 1 etatu - umowa zlecenie

• Przewarzająca ciepła baza kontaktów

• Podstawę + wysoką prowizję (zarobki zależne od Twoich wyników 50******00 netto)

• Pracę w młodym zespole

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Możliwości rozwoju i prowadzenia własnego zespołu sprzedażowego

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż produktów i usług z branży marketingowej (strony internetowe, sklepy itp)

• Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa aktualnych

Wymagania:

• Pewność siebie, entuzjazm i komunikatywność

• Zaangażowanie

• Pozytywne usposobienie

• Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w sprzedaży

• Zainteresowanie branżą marketingu

O nas

Działamy na rynku od ponad 7 lat. Naszym klientom dostarczamy innowacyjne rozwiązania z zakresu online marketingu m.in tworzenia stron internetowych, rozwiązań ecommerce, kampanii Google Ads, pozycjonowania, obsługi mediów społecznościowych, kreowania wizerunku marek, copywritingu, projektowania grafik oraz wdrażania profesjonalnych aplikacji webowych.

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 9.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., Poz. 922)"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 771008577