2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Wawer
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży e- commerce

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WWW.MAGIA KUCHNI.COM

Jesteśmy importerem producentem oraz dystrybutorem produktów spożywczych niezbędnych do przygotowania potraw z różnych zakątków całego świata.

Siedziba firmy: Wał Miedzeszyński 262/A2 Warszawa

Ze względu na rozszerzenie zespołu e commers poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków na podanym stanowisku:

·        Obsługa platform takich jak Allegro Erli, Ebay Shoper

·        Analiza rynku, konkurencji i zarządzanie podległymi kanałami sprzedaży,

·        Kontakt mailowy / telefoniczny z klientem,

·        Konfigurowanie ofert zgodnie ze standardami firmy,

·        Aktualizowanie i pilnowanie spójności we wszystkich kanałach sprzedażowych,

·        Bieżąca obsługa systemu magazynowego, kontrola poprawności danych.

·        Analizowanie i realizowanie sprzedaży zgodnie z założeniami

Oczekiwania wobec kandydata :

·        Znajomość zagadnień e-commerce,

·        Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte udokumentowanymi sukcesami,

·        Nastawienie na realizację celu,

·        Chęć nauki i zdobywania doświadczenia,

·        Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,

·        Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

·        Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi,

·        Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za swoje stanowisko,

·        Umiejętności i zdolności analityczne,

·        Znajomość internetowych narzędzi sprzedaży i promocji,

·        Znajomość obsługi programu Baselinker, Subiekt nexo

·        Znajomość Allegro Ads,

Oferujemy:

·        Stałą i stabilną pracę,

·        Pełny etat pon-pt, 7-15 lub 8-16

·        Stanowisko stacjonarne w biurze,

·        Pracę młodym zgranym zespole,

·        Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

 Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV z numerem telefonu.

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

www.magiakuchni.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 873233464