2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pyskowice
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży drzwi na rynek południowej Polski

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

KOMSTA DRZWI Sp. z o.o. - wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki‍

  • pozyskiwanie klientów na terenie południowej Polski;

  • obsługa i utrzymywanie relacji z klientami;

  • rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie;

  • przygotowywanie ofert oraz kalkulacji

Wymagania

  • doświadczenie w branży stolarki otworowej,

  • komunikatywność;

  • kreatywność, samodzielność w działaniu;

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • dużą swobodę działania

  • ofertę produktową dopasowaną do rynku;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 918242302