2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mickiewicza
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej SALON GSM-GALERIA ALFA BIAŁYSTOK

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witamy.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM, nasz zespół tworzy wyspecjalizowana kadra składająca się z ludzi którzy mają w sobie wiele pozytywnej energii a nasze salony sprzedaży zlokalizowane są w najlepszych galeriach handlowych na terenie całej Polski.

Nasze kontakty handlowe z największymi hurtowniami oraz dystrybutorami pozwalają nam wciąż poszerzać ofertę i tym samym znajdujemy w naszych sklepach rozwiązania dla naszych najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej SALON GSM

Miejsce pracy: Galeria ALFA Białystok

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta/ SPRZEDAWCA w salonie GSM

 Zadania:

• obsługa Klienta,

• obsługa kasy fiskalnej,

• obsługa urządzeń biurowych,

• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,

• prace porządkowe,

• realizacja zamówień.

Wymagania:

• dyspozycyjność

• doświadczenie w handlu oraz znajomość branży GSM będzie dodatkowym atutem,

• niekaralność.

Oferujemy:

• stabilną pracę,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• premie za wykonywanie planów sprzedażowych,

• jasno określone wymagania.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, jesteś młodą, energiczną i zaangażowaną osobą.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o ochronie danych osobowych :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Mickiewicza
ID: 829846761