2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gowino
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży - Cukiernia Jacek Placek

Lokalizacja

Gowino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

W naszej cukierni Jacek Placek poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży. Praca obejmuje obszar województwa pomorskiego.

Główne zadania:

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • Organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy,

  • Udział w konferencjach jako wystawca,

  • Raportowanie działań poprzez przygotowywanie raportów,

  • Prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami,

  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,

  • Uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania,

  • Dobra obsługa komputera,

  • Samodyscyplina oraz determinacja do osiągnięcia celów sprzedażowych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, wysoka kultura osobista,

  • Doświadczenie we współpracy z klientem.

Mile widziane

·        Doświadczenie handlowe w branży HORECA,

·        Znajomość CRM HubSpot,

·        Znajomość ryku gastronomicznego.

Oferujemy

·        Samochód służbowy,

·        Narzędzia niezbędne do pracy (Laptop, Telefon),

·        Wsparcie merytoryczne,

·        Indywidualny onboarding,

·        Miłą atmosferę pracy,

·        Zniżki na produkty firmowe.

Lokalizacja

Gowino,

Pomorskie

Pomorskie, Gowino
ID: 913056309