2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Katowice
  7. Obsługa hotelowa - Dąb
Dodane 12 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży -branża travel

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TRIVERNA.pl to ekskluzywny klub hotelowy online ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Osoby korzystające z naszego klubu mają pewność, że oferowane hotelowe promocje są unikalnymi okazjami, na których mogą zaoszczędzić nawet do 70%. TRIVERNA.pl to prężnie rozwijająca się platforma online umożliwiająca rezerwację noclegów / pakietów.

Specjalista ds. Sprzedaży -Branża Travel

Miejsce pracy: Katowice, ul. Ściegiennego 2

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za bieżący kontakt i współpracę z partnerami biznesowymi firmy – luksusowymi hotelami w Polsce i Europie. Efektem Twojej pracy mają być „starannie dobrane oferty w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów”.

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego z przydzielonego portfolio klientów;

• Obsługa posprzedażowa kontrahentów;

• Utrzymywanie relacji z kontrahentami;

• Kontrolowanie jakości i aktualności treści umieszczanych na stronie internetowej;

• Monitorowanie rynku hotelarskiego/travel;

• Dobór, projektowanie i dodawanie treści/ofert na stronę internetową;

• Współpraca z działem promocji oraz obsługi klienta.

Wymagania:

• Świetne zdolności negocjacji i komunikacji;

• Monitorowanie rynku dostawców i konkurencji

• Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie nowych ofert

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

• Duża samodzielność, kreatywność;

• Dokładność, systematyczność, pracowitość;

• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i odnajdywania się w dynamicznym środowisku pracy;

• Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, hotelarskiej / travel; oraz znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie:

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Wynagrodzenie podstawowe oraz realną możliwość otrzymania premii;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce;

• Pracę w zgranym, optymistycznie nastawionym do życia zespole w swobodnej atmosferze;

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów dotyczących rozwoju firmy

• Dofinansowanie do Karty Multisport oraz rabaty pracownicze na noclegi w Polsce i zagranicą

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 683719410