2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży (branża stomatologiczna, B2B)

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

·       Pozyskiwanie nowych klientów

·       Wysyłanie ofert handlowych i cenników

·       Prowadzenie bazy oraz tworzenie raportów

·       Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

·       Umiejętności sprzedażowe i doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)

·       Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych i wysoka kultura osobista

·       Wykształcenie minimum średnie

·       Praktyczna znajomość MS Office w tym Excela

·       Łatwe nawiązywanie kontaktów z Klientami

·       Efektywne planowanie i organizacja własnej pracy

·       Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

·       Znajomość branży stomatologicznej

·       Znajomość języków obcych

 To oferujemy

·       Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i systemu premiowego uzależnionego od wyniku sprzedażowego

·       Praca w godzinach 9:00 – 17:00

·       Możliwość rozwoju zawodowego

' Niezbędne narzędzia pracy

·       Udział w kongresach i wyjazdach zagranicznych

·       Przyjazną atmosferę pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 812214136