2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Starogard Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży - branża stalowa

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Specjalista ds. Sprzedaży - branża stalowa

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż wyrobów stalowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami,

  • Analiza potrzeb i doradzanie klientowi w zakresie doboru materiału;

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;

  • Doradztwo techniczne,

  • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań,

  • Realizacja założonego budżetu sprzedaży,

      Nasze wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży produktów metalowych,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Samodzielność, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej ,oraz konsekwencji w działaniu,

  • Silna orientacja na osiąganie celów,

  • Umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania  długotrwałych relacji biznesowych,

  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży,

  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne,

  • Dyspozycyjność,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • Prawa jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, samodzielną pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy ( samochód, laptop, telefon ),

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 841926979