2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Dębiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds sprzedaży [branża IT]

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Pacific.org Sp. z o.o. (Cashbene . com) startup z branży e-commerce, poszukuje SPecjalistow ds sprzedazy do dołączenia do naszego zespołu. Jesteśmy firmą oferującą wtyczkę płątniczą z funkcją cashback dla sklepów internetowych działających na platformach Woocommerce, Presta Shop oraz Magento.

Zadania:

  • Przedstawienie funkcji darmowej wtyczki cashbene właścicielom sklepów online działających na wspomnianych platformach,

  • Doprowadzenie do instalacji naszej wtyczki w sklepie oraz rejestracji w usłudze Cashbene,

Oferujemy:

  • Elastyczność – praca zdalna,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego:

    • 1000 zł za pozyskanie sklepu z miesięczną liczbą odwiedzin do 100 tys.,

    • 2000 zł za pozyskanie sklepu z miesięczną liczbą odwiedzin 100-300 tys.,

    • 3000 zł za pozyskanie sklepu z miesięczną liczbą odwiedzin powyżej 300 tys.,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży IT lub e-commerce,

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych,

  • Samodzielność, determinacja i orientacja na cel,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 910279374