2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ochota
Fitshop
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży (branża fitness)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • fachowe doradztwo stacjonarnie w oddziale oraz telefonicznie i e-mailowo

  • sprzedaż urządzeń do fitnessu oraz artykułów sportowych

  • opracowywanie złożonych zamówień

  • wystawianie ofert

  • pomoc techniczna przy dostawie i montażu urządzeń do fitnessu

Nasze wymagania:

  • pasja do sportu i fitnessu

  • doświadczenie w sprzedaży

  • swoboda i pewność siebie w kontakcie z klientami

  • zadbany wygląd

  • biegła obsługa komputera i Internetu

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • podstawowa znajomość planów treningowych mile widziana

Oferujemy:

  • super atmosferę pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

  • stabilną, ciekawą i rozwojową pracę

  • długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie

  • rozwój poprzez szkolenia, eventy, oferty sportowe i wiele innych!

O nas:

Jesteśmy Grupą Sport-Tiedje – nr 1 w Europie w fitnessie domowym. Dostarczamy sprzęt sportowy na terenie Europy od 1984 roku. Obecnie posiadamy 66 specjalistyczne sklepy w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Belgii, Danii, Holandii i Polsce oraz sklepy internetowe w pozostałych częściach Europy. Oferujemy ponad 7000 produktów znanych producentów na rynku fitness oraz nasze marki własne. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szlezwiku. Obecnie zatrudniamy ponad 650 pracowników.

Aby umożliwić nam dalsze procesowanie Twojego zgłoszenia rekrutacyjnego na oferowane stanowisko, prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sport-Tiedje GmbH z siedzibą w Niemczech, w Szlezwiku przy Flensburger Straße 55 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Sport-Tiedje GmbH z siedzibą w Niemczech, w Szlezwiku przy Flensburger Straße 55 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Sport-Tiedje GmbH z siedzibą w Niemczech, w Szlezwiku przy Flensburger Straße 55, adres e-mail: jobs(at)sport-tiedje.com

Wysyłając aplikację do pracy w Firmie Sport-Tiedje GmbH, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz kontaktu z Tobą podczas tego procesu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jak wykorzystujemy Twoje dane?

Dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych procesów aplikacji i do tworzenia anonimowych statystyk. W gromadzeniu tych statystyk otrzymujemy wsparcie firmy delphi HR-Systems GmbH, Nagelsweg 37-39, 20097 Hamburg. Firma działa jako dostawca usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami i usług IT takich jak hosting. Firma Delphi HR-Systems GmbH gromadzi dane wyłącznie zgodnie z naszymi instrukcjami. Twoje dane zostaną przesłane w sposób zaszyfrowany zgodnie z obecnie znaną najnowszą technologią.

Twoje dane osobowe zostaną również przekazane Firmie FITSHOP Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 181, NIP: 7010686190, która jest naszym oddziałem.

Twoje dane aplikacji nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób ani przekazywane osobom trzecim.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Dlaczego przechowujemy Twoje dane osobowe?

Jeśli Twoje podanie dotyczy konkretnego ogłoszenia o pracę, dane osobowe zawarte w zgłoszeniu aplikacyjnym zostaną zapisane po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na to stanowisko tylko wtedy, gdy będzie to konieczne dla ochrony naszych prawnie uzasadnionych interesów. W takim przypadku możemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami, lub organami państwowymi, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji.

Zapisywanie danych na potrzeby przyszłych ogłoszeń o pracę

Możesz wyrazić zgodę na wykorzystywanie Twojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym przypadku, jeśli w danym momencie nie mamy wolnych stanowisk, ale Twój profil i umiejętności będą odpowiadały potrzebom innych rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą. Prosimy o wyraźne wyrażenie zgody na zapisanie aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy administrować Twoje dane osobowe w naszym systemie zarządzania rekrutacją przez okres do 12 miesięcy i wykorzystamy je wyłącznie do obsadzenia odpowiednich wolnych stanowisk.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail jobs(at)sport-tiedje.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila jobs(at)sport-tiedje.com.

Posiadasz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 713883450