2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kraków
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bronowice
Rekrutacja Unum
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Bezpośredniej - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert ubezpieczeń grupowych,

  • obsługa klientów,

  • wspieranie klientów w obszarze benefitów pracowniczych,

  • praca w systemie CRM.

Wymagania:

  • etyka pracy – jesteśmy laureatem wielu nagród, m.in. Etyczna Firma – 2014, 2016, 2017, Super Etyczna Firma 2021-2023, Firma Przyjazna Klientowi – 2017, 2019, 2021,

  • umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych na terenie Polski,

  • wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • indywidualnie dopasowane wynagrodzenie podstawowe do 6 000 PLN brutto w zależności od wysokości planu sprzedaży,

  • atrakcyjny, przejrzysty system miesięcznej premii, uzależnionej od stopnia realizacji planu sprzedaży,

  • udział w szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych), rozwijających kompetencje z zakresu m. in. sprzedaży, negocjacji, wystąpień publicznych,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych), ryczałt paliwowy, laptop, telefon komórkowy,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość zakupu karty Multisport (od pierwszego miesiąca współpracy),

  • ubezpieczenie grupowe na życie (od pierwszego miesiąca współpracy),

  • prywatna opieka medyczna, w tym możliwy również pakiet rodzinny (od pierwszego miesiąca współpracy),

  • jeśli zostaniesz z nami co najmniej rok – będziesz mieć możliwość przystąpienia do atrakcyjnego programu emerytalnego (szczegóły omówimy na spotkaniu),

  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą – umowę agencyjną,

  • możliwość wpływu i pomocy w lokalnych społecznościach poprzez udziału w wielu akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Fundację Unum.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 908957238