2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Komandoria
Dodane Dzisiaj o 16:03

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poznaj OpenGift! Od 18-lat wspieramy firmy w urzeczywistnianiu ich wizji na unikalne gadżety reklamowe. Jesteśmy branżowym numerem 1 w sprzedaży, wskutek czego dynamicznie się rozwijamy - aktualnie powiększamy nasz dział sprzedaży o kolejne wakaty!

Daj się wciągnąć w wir wyzwań i wypłyń z nami na pełne morze możliwości! Twoje działania i pomysły mają realny wpływ na kształtowanie przyszłości naszej organizacji. Pożegnaj rutynę i uwolnij swoją kreatywność - poznaj ogrom możliwości branży gadżetowej!

Jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i sprzedaży doradczej,

  • pracujesz z kontrahentami B2B i wiesz jak budować z nimi trwałe relacje,

  • bazujesz swoją ofertę handlową na dogłębnym zbadaniu potrzeb drugiej strony,

  • lubisz kontakt z Klientem i nie poddajesz się przy pierwszym "nie" Klienta,

  • dobrze odnajdujesz się w elastycznych strukturach,

to dobrze, że tu jesteś! :)

Zadania, jakie będą na Ciebie czekały:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, którzy złożyli zapytanie ofertowe przez e-commerce,

  • badanie potrzeb klienta, doradzanie najlepszego rozwiązania i finalizacja sprzedaży,

  • pomoc kontrahentom w pracy kreatywnej, aby urzeczywistnić ich wizję produktu,

  • szukanie możliwości dosprzedaży i cross-selling’u produktów,

  • utrzymywanie stałego kontaktu i budowanie relacji z Klientem; dbanie o najwyższą jakość obsługi,

  • praca na celach sprzedażowych,

  • bliska współpraca z działem realizacji zamówień,

  • praca na CRM - HubSpot.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • udział w tworzeniu standardów sprzedaży - jesteśmy otwarci na dialog i Twoje pomysły,

  • współpracę w oparciu o wygodną dla Ciebie formę umowy,

  • możliwość uzyskania premii już od pierwszych miesięcy pracy,

  • korzystanie z wiedzy i doświadczenia firmy SellWise, która wspiera nas szkoleniowo i strategicznie,

  • pracę w kulturze otwartości i dialogu,

  • ponadto: dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, przyjazną atmosferę wspieraną świętowaniem urodzin pracowników, obchodzeniem nietypowych świąt czy wspólnymi wyjściami integracyjnymi, parking dla pracowników.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 912235994