2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Północ
Dodane 29 kwietnia 2024

Client Manager AV nr ref. MKAV

Wynagrodzenie

4 600 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

-obsługa klientów sklepu internetowego i zarządzanie nim

-kontakt z dostawcami zagranicznymi i realizacja zamówień importowych

-realizacja  zamówień klientów

-kontrola stanów magazynowych i projektowanie zamówień

-obsługa programu fakturującego i współpraca z księgowością

-kompletacja i nadawanie przesyłek kurierskich

-obsługa prostych programów graficznych

-wystawianie aukcji w serwisie allegro, i na stronie firmowej

-marketing elektroniczny SEM/SEO ,Google Analytics, Adwords, Search Console -w przypadku chęci i uzdolnień w kierunku marketingu internetowego, istnieje możliwość przeniesienia obowiązków i specjalizacji w tym kierunku

Wymagania:

 - minimum 1 rok ciągłego doświadczenia na podobnym stanowisku

- wykształcenie średnie lub wyższe studenci powyżej 3 roku

- niekaralność

 - bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • udowodnione oceny z matematyki w ostatniej szkole minimum dobre

 - skrupulatność, bardzo dobra organizacja własnej pracy

 - dyspozycyjność

-samodzielność i zaradność

 - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, internetu i pakietu ms office - szczególnie excel, programów graficznych

-osoba niepaląca i nieuczestnicząca w znanym eksperymencie medycznym

 Oferujemy:

-trudną ale przynoszącą wiele zadowolenia pracę

-uzyskanie unikalnego doświadczenia i kompetencji: w sprzedaży, w obsłudze klienta, w procedurach importowych i marketingu internetowym

-atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników

-pracę w młodej, dynamicznej firmie, mającej dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologii w międzynarodowym środowisku

-możliwości awansu i wyboru ścieżki rozwoju zawodowego albo w kierunku logistyki albo marketingu elektronicznego zależnie od predyspozycji i rozwoju osobistego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 798218540