2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. sprzedaży / Asystent Managera

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasze działania wynikają z pasji oraz z chęci rozwijania naszego biznesu i ludzi, którzy z nami współpracują. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę dotyczącą technik sprzedaży naszych produktów, jednocześnie nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby być jeszcze skuteczniejsi.

Stawiamy na innowacyjne podejście, oraz gwarantujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W związku z rozwojem naszego biura szukam energicznych osób, na stanowisko doradca handlowy / specjalista do spraw sprzedaży / asystent menagera, chcących dołączyć do naszego zespołu.

OFERUJEMY:

- możliwość rozwoju w strukturach firmy, realny i szybki awans (tempo zależy tylko do Ciebie, Twojej pracy i zaangażowania)

- praca w młodym, doświadczonym zespołem, posiadającym wiedzę, umiejętności oraz kompetencje. Wyspecjalizowanym w branży energetycznej

- pełen zakres szkolenia z wiedzy o rynku, komunikacji, zarządzania, planowania – słowem wszystko, co jest Ci potrzebne aby skutecznie realizować plany

- kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry ekspertów - stabilne zatrudnienie (poszukujemy osób do dłuższej współpracy) i atrakcyjny system prowizyjny oparty o kontrakt B2B / umowę zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- aktywne poszukiwanie nowych klientów

- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

- obsługa kontraktów związanych z energią elektryczną i paliwem gazowym

- monitorowanie rynku klientów, analiza potrzeb oraz dopasowanie produktu i profesjonalna obsługa klienta biznesowego

WYMAGANIA:

- umiejętność nawiązania kontaktu z klientem biznesowym

- umiejętności komunikacyjne

- wysoka kultura osobista

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- punktualności

- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

- pozytywne nastawienie

- doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

- mile widziana znajomość rynku energii

Jeśli jesteś osobą ambitną, nie bojącą się wyzwań i chcącą spełniać swoje marzenia - dołącz do naszego zespołu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919494462