2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kartuzy
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży ALLEGRO - Hurtowania elektryczna ELUS

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Specjalista ds. sprzedaży ALLEGRO

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie aktywności w zakresie platformy marketplace Allegro

  • Tworzenie ofert na portalu Allegro – znajomość programu graficznego, łatwość pisania opisów

  • Rozwój sprzedaży na kontach, stałe monitorowanie miejsca na listingu z naszymi ofertami oraz ofertami konkurencji

  • Pomoc przy bieżących dodatkowych zadaniach wynikających z rozwoju sklepu internetowego:obsługa klienta (telefon i korespondencja mailowa)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania marketplace Allegro

  • Łatwość w pisaniu sprzedażowych treści i ofert

  • Znajomość Photoshop bądź innego programu graficznego

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Szkolenia produktowe

  • Odpowiednie narzędzia prac

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 917312109