2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ochota
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Allegro e-handlu e-commerce

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma z branży odzieży reklamowej poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Allegro e-handlu e-commerce

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie tworzenie edycja aukcji (tekstowe i graficzne)

  • Analiza rynku, konkurencji i zarządzanie podległymi kanałami sprzedaży

  • Wystawianie ofert Baselinker > Allegro

  • Aktualizowanie i pilnowanie spójności we wszystkich kanałach sprzedażowych

  • Obsługa Baselinker (realizacja wysyłek)

  • Wystawianie aukcji na portalu Allegro

  • Wystawianie produktów w sklepie internetowym

  • Obsługa zamówień internetowych

  • Obsługa klienta

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Nastawienie na realizację celu

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za swoje stanowisko,

  • Umiejętności i zdolności analityczne,

  • Znajomość internetowych narzędzi sprzedaży i promocji,

  • Znajomość obsługi programów Baselinker, Subiekt GT oraz platformy Allegro

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

  • Doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie e-commerce

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę

Mile widziani studenci / uczniowie zaoczni.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 666731312