2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grójec
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AGROSIMEX SP. Z O.O. to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, systemów nawodnień i akcesoriów ogrodniczych, z 30-letnią historią działalności na polski rynku. Agrosimex lider na Polskim rynku w branży AGRO mający w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment najwcześniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań dla swoich profesjonalnych klientów, rolników, sadowników i ogrodników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Goliany 43; gmina Błędów

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klienta,

  • Sprzedaż produktów i rozwiązań firmy,

  • Przyjmowanie zamówień od klientów,

  • Wystawianie faktur i nadzór nad ich obiegiem wewnętrznym

  • Prowadzenie dokumentacji: sprzedaży, zamówień i wewnętrznej dokumentacji,

  • Realizacja planów i celów sprzedażowych,

  • Znajomość procesów sprzedażowych,

  • Tworzenie ofert, ulotek informacyjnych dla klientów firmy,

  • Udział w usprawnianiu procesów realizowanych w dziale,

  • Aktywny udział w targach, wystawach organizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży oraz prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji,

  • Umiejętność analityczne oraz planowania,

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność.

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Mile widziana znajomość akcesoriów związanych z branżą sadowniczą i ogrodniczą,

  • j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Podstawowa wiedza w zakresie procesów logistycznych i produkcyjnych,

  • Mile widziana znajomość systemu sprzedażowego Comarch CDN XL,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Nowoczesne szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Telefon komórkowy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Pracę w kreatywnym, dynamicznym i przyjaznym zespole

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Agrosimex sp. z o.o. z siedzibą w Goliany 43 (05-620 Błędów). Państwa dane osobowe przetwarzane są w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jako kandydata do pracy jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w zakresie danych wymaganych przez kodeks pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych w swoim CV podstawą prawną jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona poprzez aktywne działanie, a więc wysłanie CV. Więcej informacji o Twoich prawach i celach przetwarzania dostępne są w polityce prywatności na stronie www.agrosimex.pl

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 910809790