2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Czermno
Justyna
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds sprzedaży

Lokalizacja

Czermno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

HEKO

Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych

Wiodący na świecie producent owiewek samochodowych

zatrudni osobę na stanowisko :

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy

Czermno, woj. świętokrzyskie

Zakres obowiązków :

·        Budowanie sieci odbiorców na rynkach krajowych i zagranicznych

·        Obsługa sprzedażowa klientów

·        Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby klientów

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe handlowe/ekonomiczne

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego( min B2)

·        Znajomość Microsoft Office

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dobra organizacja pracy i systematyczność

Mile widziane

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        Znajomość programu Symfonia Forte lub podobnych

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy

·        umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy. Zainteresowanych prosimy przesłać CV klikając w przycisk aplikuj.

Lokalizacja

Czermno,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Czermno
ID: 908967692