2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Inowrocław
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna o stabilnej pozycji rynkowej, która działa 18 lat w branży, specjalizująca się w produkcji opakowań drewnianych, zatrudni pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Obecnie produkujemy ponad 900 modeli palet, skrzyń i innych opakowań z drewna, w różnych standardach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli chcesz chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami aplikuj na poniższe stanowisko.

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • raportowanie działań sprzedażowych do Zarządu Spółki

  • kontrola należności od kontrahentów

Nasze wymagania:

  • komunikatywności i łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • motywacja do osiągania wyników

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży branży produkcyjnej

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pensja podstawowa oraz system prowizyjny)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, indywidualne biuro, samochód służbowy (do celów służbowych)

  • praca od poniedziałku do piątku w biurze w Centrum Inowrocławia

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 907915718