2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Zespół Aromatic •89• poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży B2B, do pracy w biurze, zdalnej lub hybrydowej.

O nas: posiadając ponad 3000 Partnerów na całym świecie, Aromatic •89• jest producentem luksusowych, wysokiej jakości zapachów do domu, odświeżaczy powietrza do samochodów, kosmetyków i środków czystości.

Wyróżniamy się dogłębną wiedzą branżową i ponad 6-letnim doświadczeniem, jako niezawodny globalny partner dla Klientów i dystrybutorów. Aromatic •89• dużo inwestuje aby stworzyć miejsce pracy, w którym każdy pracownik ma ciągle pozytywne doświadczenia, rozwój zawodowy i odpowiednie wsparcie aby uwolnić swój potencjał i budować przyszłość z Firmą. Bez względu na Twoją specjalizację i obszar wiedzy, znajdziesz szereg możliwości rozwoju kariery.

O stanowisku: sprzedaż B2B polega na współpracy z Klientami biznesowymi i odbiorcami hurtowymi. Większość prac w sprzedaży B2B ma charakter techniczny i obejmuje sprzedaż złożonych produktów i/lub usług firmom. Dotyczy to rynku docelowego, który stale potrzebuje produktów lub usług aby utrzymać działalność firmy.

Oferujemy:

- możliwość pracy w finansowo silnej, szybko rozwijającej się międzynarodowej Firmie;

- stała interakcja z globalnymi zespołami profesjonalistów;

- dostęp do ciągłego rozwoju zawodowego: szkolenia, kursy, platforma CRM;

- nieograniczone wynagrodzenie i programy motywacyjne;

- prezenty z okazji życiowych wydarzeń, prezenty firmowe i nagrody, bonusy za lata pracy; - specjalne ceny na produkty Firmy;

- atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny;

- praca w firmie, gdzie każdy Pracownik jest ceniony i ma możliwość rozwoju zawodowego i kariery;

- harmonogram pracy: elastyczny.

Kluczowe zadania:

- poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w segmencie B2B;

- identyfikacja potrzeb Klientów;

- uzgadnianie warunków pracy, tworzenie ofert handlowych;

- przeprowadzanie rozmów telefonicznych i spotkań z Klientami;

- rozwój relacji z kluczowymi partnerami;

- udział w wystawach i konferencjach, negocjacje z Partnerami;

- regularne planowanie i raportowanie;

- wdrażanie nowych Specjalistów ds. sprzedaży w regionie.

Kwalifikacje i umiejętności:

- reprezentacyjny wygląd i odpowiednie umiejętności komunikacyjne;

- wysokie zainteresowanie produktami zapachowymi i perfumowanymi kosmetykami;

- wiedza o sprzedaży;

- skupienie na wynikach, wysokie umiejętności komunikacyjne, zmysł biznesowy;

- dobra znajomość języka polskiego.

Misja: naszą misją jest tworzenie możliwości biznesowych. Szukamy Partnerów. Jeżeli czujesz, że szukamy właśnie Ciebie, z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

Odpowiadając na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 904657068