2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Zaaplikuj do nas, jeśli jesteś:

  • Młody i pełen optymizmu

  • Kreatywny, otwarty i masz świetne zdolności komunikacyjne.

  • Lubisz wyzwania

  • Masz zapał do pracy

  • Mistrzem sprzedaży, jeśli nie wiesz czy nim jesteś TO NIE PROBLEM! Masz potencjał? Wszystkiego Cię nauczymy!

  • Nastawiony na cel i zmotywowany do działania.

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oraz telefoniczna obsługa klienta.

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

  • Budowanie relacji z klientem i finalizacja sprzedaży.

  • Analiza konkurencji i zapotrzebowania klientów.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Aktualizowanie bazy firmowej w CRM

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • System premiowy/prowizyjny.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju i nauki w strukturach firmy.

  • Pełne wsparcie naszych menadżerów.

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość pracy zdalnej.

Proces rekrutacji- jak wygląda? Składa się z trzech prostych etapów:

  • Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem.

  • Spotkanie z osobą reprezentującą Dział Handlowy, gdzie dostaniesz szczegółowe informacje dotyczącej pracy i odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

  • Dzień próbny online, dzięki temu sam sprawdzisz, jak wygląda praca w naszej firmie.

Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914295854