2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Natalia
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

 Product Expert

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż, wypożyczenie, wymiana),

  • Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta,

  • Prezentacja innowacyjnego produktu premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi,

  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących,

  • Dbanie o dostępność i prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży,

  • Wsparcie posprzedażowe dla użytkowników IQOS.

Zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie? Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli:

  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi,

  • Chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży,

  • Jesteś dyspozycyjny/a na pełen etat (system zmianowy),

  • Posiadasz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w projekcie realizowanym na rzecz dla lidera rynku oferującego innowacyjne produkty

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii miesięcznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914420306