2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. sprzedaży

Obowiązki:

Prowadzenie aktywnych działań w celu pozyskiwania klientów

Spotkania z potencjalnymi Klientami oraz prezentacja oferty mieszkań

Pełna obsługa procesu sprzedaży (od umowy rezerwacyjnej po przeniesienie własności)

Nadzór nad działaniami promocyjnymi

Prowadzenie strony internetowej inwestycji

Kontakty z kierownictwem budowy

Kompleksowa obsługa posprzedażowa

Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Kompletowanie dokumentów do umów deweloperskich i przedwstępnych,

Pomoc w aktualnych sprawach firmy

Oczekiwania:

Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków.

Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność.

Umiejętność pracy w zespole,

Znajomość pakietu MS Office

Punktualność

Oferujemy:

- miłą atmosferę w pracy

- atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913929971