2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pruszków
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BALNEO jest polską firmą, która od ponad 10 lat rozwija się w branży sanitarnej oraz produktów z branży wykończenia wnętrz. W tak stosunkowo krótkim okresie osiągnęliśmy olbrzymi sukces zdobywając 1200 klientów B2B w całej Polsce a niektóre gamy naszych produktów stały się liderami w branży. BALNEO eksportuje również swoje produkty do 12 krajów UE. Obecnie swoje siły chcemy skoncentrować na rozwoju działu eksportu, gdyż jesteśmy przekonani, że w tym obszarze są bardzo duże możliwości rozwoju zarówno dla firmy jak i dla Ciebie.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta eksportowego.

Jesteś osobą kreatyną a jednocześnie nie obawiasz się wykonywania podstawowych obowiązków w nowo powstającym dziale firmy? Aplikuj i dołącz do naszego niewielkiego, ale zgranego zespołu.

"A year from now, you will wish you had started today." (Karen Lamb)

 Opis stanowiska:

·       kompleksowa obsługa kluczowych klientów zagranicznych (oferty, faktury, reklamacje, listy przewozowe)

·       koordynowanie procesów związanych z eksportem

·       przygotowywanie ofert cenowych, prowadzenie dokumentacji handlowej

·       współpraca z firmami kurierskimi oraz agencjami celnymi

·       pomoc w rekrutacji zagranicznych przedstawicieli handlowych

·       nadzorowanie pracy przedstawicieli handlowych

·       negocjacje z dystrybutorami

·       pozyskiwanie nowych kontrahentów zagranicznych