2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
MPP Cyfrowa Foto
Dodane Dzisiaj o 10:29

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MPP | Cyfrowa Foto zapraszamy Cię w niezwykłą podróż do świata, gdzie druk cyfrowy, fotografia i introligatorstwo stają się dziełem sztuki! Jeśli chcesz wziąć udział w tej fascynującej przygodzie, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Nasza marka nPhoto poszukuje doświadczonego specjalisty ds. sprzedaży, który umiejętnie połączy zdolności handlowe z pasją do fotografii.

Jeżeli jesteś gotowy na to ekscytujące wyzwanie i spełniasz nasze oczekiwania, dołącz do naszego zespołu, gdzie wspólnie kreujemy niezapomniane doświadczenia dla klientów na całym świecie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie portfela partnerów biznesowych z Polski dla marki nPhoto;

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami - fotografami;

  • wykorzystywanie telefonu i internetu jako głównych narzędzi pracy;

  • osiąganie celów jakościowych i ilościowych;

  • uczestnictwo w targach ogólnopolskich;

  • prezentacja firmy na warsztatach i spotkaniach dla fotografów;

  • praca w kilkuosobowym zespole handlowym.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w pracy jako handlowiec;

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;

  • wyczucie biznesowe oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • umiejętność pracy na celach;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy;

  • przejrzysty zakres obowiązków;

  • udział w ambitnych projektach;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport);

  • pracę w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912908033