2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 12:29

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodącą grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

Jeśli potrafisz sprawić, żeby klient był na TAK. Szukasz firmy, z którą chcesz się związać na dłużej. Nie obawiasz się wyzwań. Chcesz zyskać możliwość zdobycia doświadczenia zgłoś się do nas.

Twój zakres obowiązków

·        Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi -Twoimi codziennymi zadaniami będą przede wszystkim kontakty telefoniczne z klientami, analiza ich potrzeb, przygotowywanie i przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych

·        Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych;

·        Inicjowanie usprawnień mających wpływ na realizację celów sprzedażowych – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie!

·        Opieka nad klientami w fazie posprzedażowej oparta o partnerską współpracę.

Nasze wymagania

·        Doświadczenie w zakresie aktywnego pozyskiwania klientów;

·        Łatwość w rozpoznawaniu potrzeb klientów;

·        Umiejętności negocjacyjne;

·        Orientacja na wyniki i realizację celów;

·        Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i poszerzania kompetencji;

·        Proaktywne podejście do sprzedaży.

To oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

·        Przejrzysty system wynagradzania i premiowania;

·        Przyjazny onboarding i dostęp do unikalnej wiedzy - będziesz na bieżąco w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań multimedialnych;

·        Przestrzeń do eksperymentowania i pracę w zespole, w którym sobie ufamy, szanujemy się i każdy jest odpowiedzialny za swoją pracę;

·        Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są dla nas czasem, gdy ładujemy baterie;

·        Narzędzia pracy: laptop, telefon.

  Benefity

  • Dofinansowanie wypoczynku;

  • Dofinansowanie wakacji dzieci;

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;

  • Bonus świąteczny

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911925682