2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane Dzisiaj o 11:06

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych. Od kilku lat rozwija się w modelu sprzedaży wielokanałowej, obejmującym zarówno tradycyjne metody sprzedaży jak i dynamiczny rozwój sprzedaży e-commerce.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klienta
  • Przyjmowanie oraz rejestrowanie zamówień sprzedaży w wewnętrznym systemie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Procesowanie potrzeb transportowych do osoby odpowiedzialnej za logistykę
  • Kompletowanie dokumentów sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku
  • Znajomości produktów i rynku branży budowlanej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, inicjatywa oraz wysoka motywacja do działania
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 lub 08:00-16:00
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • Platformę wspierającą dobrostan pracowników
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udział w inicjatywach charytatywnych
  • Bezpieczne warunki pracy

Użyta męska forma osobowa w naszych ogłoszeniach o pracę nie oznacza chęci zatrudnienia jedynie osób identyfikujących się jako mężczyźni. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów i kandydatki niezależnie od: płci, pochodzenia, narodowości, koloru skóry, wieku, orientacji seksualnej, niepełnosprawności, sposobu odbioru rzeczywistości, różnorodności neurologicznej, stanu zdrowia czy przekonań religijnych. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest SIG sp. z o.o. (ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydatów jest art. 22-1§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) oraz ich zgoda w zakresie nieujętym ww. przepisem. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim poza podmiotami uczestniczącymi w procesie rekrutacyjnym oraz nie będą przekazywane do państw trzecich. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911901694