2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koźminiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koźminiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Firma Mat-tar poszukuje zaangażowanej osoby na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i wysyłek, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, ma doskonałe umiejętności w obszarze Excela oraz jest zorganizowana i dokładna, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, wprowadzanie i monitorowanie zamówień od klientów,

  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień oraz zapewnienie terminowej dostawy,

  • Obsługa zapytań klientów oraz udzielanie im kompleksowej informacji dotyczącej zamówień i wysyłek,

  • Organizowanie i koordynowanie wysyłek towarów do klientów,

  • Współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizacji procesów i podnoszenia efektywności działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy i zarządzania czasem,

  • Precyzja, dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i skutecznego reagowania na zmienne sytuacje.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z blisko 70- letnim doświadczeniem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Pracę w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii marketingowych.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze marketingu.

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Koźminiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźminiec
ID: 911212888